Innovaatiline linnamööbel EXTERY kollektsioonis – SUME

Meil on rõõm tutvustada EXTERY linnamööbli kollektsiooni kõige erilisemat perekonda SUME. Sume perekonna idee on kasvanud meie tiimi ühest suurimast soovist- rikastada linnaruumi. Uusi tooteid luues otsime ja analüüsime linnaruumis puutumata kohti ning kasutust, mille läbi püüame leida lahendusi, et muuta linnaruum mitmekesisemaks, huvitavamaks ja inspireerivaks.

 

Disainer Kaspar Torn SUME perekonnast:

 

“Linnaruum on meie ühine,  jagatav elutuba, mida me ei läbi vaid tööle või koju tõtates. Selleks, et see ruum oleks rikas ja põnev ja looks meile uusi võimalusi on vaja väikseid vihjeid ja võimalusi loovaid tooteid. See on just see, millega Exterys tegeleme ja mille üle oleme uhked.

Miks peaks jooma kohvi seistes või tänavatoitu sülest nosima? Võta aega, istu maha, laota oma kraam Sume lauale ja riputa kott varna. Märkamatu, aga vajalik. Õnnelikuks hetkeks ei olegi palju vaja. Tunne ennast nagu kodus!”

Sume linnamööbli perekonda kuuluvad kolme erineva jala vormiga istet ehk tumbat. Sume iste on liikuv ning võimaldab aktiivset laadi kasutust. Tumbal saad istuda, toetuda, kiikuda või kõõluda – olla just nii nagu tahad. Tumbade komplekti täiustab laud. Laud Sume on eriline enda lihtsuse ja funktsionaalsuse poolest. Sume laua printsiip on äärmiselt lihtne, ent väikesed disaininõksud muudavad laua eristuvaks ja maitsekaks. Sume laud on saadaval kahes kõrguses, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga puhkealasid.

Kombineerides Sume lauad koos Sume perekonda kuuluvate istetega saab luua eristuvaid, meeleolukaid ja inspireerivaid alasid!

 

 

Loe SUME tumba kohta lähemalt siit!

SUME laua kohta saad lähemalt lugeda siit!